פתרונות ייצור לבתי קפה

בתי קפה נמדדים על פי לא מעט פרמטרים, כאשר ברור שאיכות המזון והשתייה שהם מספקים ללקוחות הוא אחד המרכזיים שבהם. מכאן נובע שבהכרח שבית קפה שמעוניין לעמוד בדרגות האיכות הגבוהות ביותר, צריך לשים דגש על הספקים שלו. חברות מהשורה הראשונה אשר מציעות פתרונות ייצור לבתי קפה ולמוסדות קולינריים, בשילוב פתרונות הסעדה נוספים, יכולות וצריכות להיכנס לתמונה.

המוצרים להם זקוק בית קפה
כשמדברים על פתרונות ייצור לבתי קפה, כמו גם פתרונות ייצור למסעדות, מתכוונים לשורה ארוכה של מוצרים קולינריים המשמשים את בית הקפה, בין אם לצורך הכנת המנות השונות (חומרי גלם) ובין אם בצורה של מכירה ישירה ללקוחות. כאשר נכנסים לעובי הקורה, מבינים שלא מעט מוצרים עונים על ההגדרה הזו.

זה מתחיל עם הפירות והירקות, שחייבים להיות טריים ואיכותיים בהתחשב בתפקיד החשוב שלהם בכל תפריט של בית קפה: סלט המוגש ללקוחות וכולל פירות "בעייתיים", מהבחינה הזו, יפגע בחוויית הלקוח. סוג אחר של פתרונות ייצור לבית קפה הוא מאפים, כשגם הם מוגשים פעמים רבות לצד המשקאות החמים שבית הקפה צריך להגיש – גם כאן, לא ניתן להתפשר מבחינת האיכות של המאפים והטריות שלהם. לא פעם, יש צורך באספקה יומיומית של המאפים, שצריכים כשלעצמם להיות ללא דופי.

בגדר חובה: פנייה למומחים
כמובן שניתן למצוא עוד מוצרים רבים אחרים שבית הקפה הישראלי הממוצע זקוק להם. כעת, הגיע הרגע לענות על שאלה חשובה נוספת, והיא "איך" ניתן להצטייד במוצרים שמקיימים את התנאי החשוב הזה. התשובה הפשוטה לכך היא שהפנייה חייבת להיות לחברה מהשורה הראשונה בתחום, המתמחה באספקת פתרונות קולינריים לבתי קפה ולשלל מוסדות אחרים, אירועים וכיוצא בזה.

"שומשום – בר בריאות" פועל מאז שנת 1999 ומספק פתרונות ייצור לבתי קפה. המפעל היצרני של החברה ממוקם באזור התעשייה של חולון ועוסק בייצור ושיווק כריכים וירקות שטופים, ללא דופי. פעילות הרשת נעשית באמצעות חמישה סניפים: סניף החברה בפתח תקווה ידוע במאפים הטריים ובקפה המשובח שהוא מספק, כאשר בסניף הרשת ברחוב אבא הלל במתחם הבורסה ברמת גן מבחר אינסופי של סלטים משובחים. גם שלושת הסניפים האחרים של הרשת, במתחם הבורסה, בבית רובינשטיין בתל אביב ובפארק המדע ברחובות, מסייעים לבתי הקפה בדרכים שונות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
סלסלת פירות חתוכים