סידור פירות יבשים

בשנים האחרונות, הפופולאריות של הזמנת סידורי פלטות פירות עלתה פלאים. פתרונות מהסוג הזה נחשבים למהודרים, בריאים ומעל הכול גם טעימים. אחד הסוגים המוצלחים של פלטת פירות משלוח הוא סידור פירות יבשים, שאינם נחלתו של ט"ו בשבט בלבד. אז מדוע כדאי גם לכם לחשוב על סידור מהסוג הזה? ואיזו חברה תשמח לסייע לכם בתחום?

כל הסיבות לסידורי פירות יבשים
סידור פירות יבשים מגלם בתוכו הרבה מאד יתרונות, שמאפשרים לו להתבלט גם בתחום הרחב יותר של סידורי פירות. זה מתחיל עם העובדה שמגשים מהסוג הזה הם אסתטיים, עמוסים בצורות או בצבעים ומהווים חגיגה מלאה של טעמים. הפירות האלה בריאים, ממלאים את הגוף באנרגיה וכוללים סוכר טבעי, שכמובן נחשב לבריא יותר מזה המלאכותי.

מבחינה בריאותית, הפירות היבשים מסייעים לנקות את הגוף והדם מרעלים שונים, מחזקים את המערכת החיסונית, מונעים מצבעים דוגמת חוסר איזון ברמות הכולסטרול או טרשת בכלי הדם, משפיעים לטובה על מערכת העיכול שלנו ועוד. זאת ועוד, העובדה שהפירות היבשים נשמרים היטב ושומרים על צורתם ועל טעמם לפרקי זמן ארוכים יותר, אפילו יותר מהפירות ה"רגילים", מהווה יתרון משמעותי גם כן.

סידור פירות יבשים יכול להיכנס לתמונה בלא מעט תרחישים. זו יכולה להיות מתנה המוגשת לאורחים המגיעים לבית או לאירוע מסוים, מתנה לאדם קרוב (בן/בת זוג, משפחה, חברים ועוד) או "סתם" פינוק קולינרי מהשורה הראשונה שבני הבית יכולים להציע לעצמם. ניתן למצוא כיום סידורים בגדלים ובצורות שונים, מה שמבטיח התאמה מלאה של הסידור לכל צורך של מי שמזמין אותו.

אז איך מתחילים?
רוצים סידור פירות יבשים טעים ומושקע? חושבים על הזמנה של פלטת פירות חתוכים? חברת "שומשום – בר בריאות" תשמח לעמוד לשירותכם. זוהי רשת ברי סלטים וקפה, שפועלת מאז 1999 באמצעות חמישה סניפים: בקניון הגדול בפתח תקווה, במתחם הבורסה ברמת גן (שני סניפים), בבית רובינשטיין בתל אביב ובפארק המדע ברחובות. הרשת מציעה מגוון רחב של סידורים, מגשי אירוח, סלטים, כריכים ושלל פתרונות טעימים אחרים, וזאת ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים מכל רחבי הארץ.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מגשים חלביים